Gymnastika a Atletika 2010

Po březnových závodech v plavání, které nám v Rakovníku odstartovaly letošní ročník ŽUPNÍHO PŘEBORU V SOKOLSKÉ VŠESTRANNOSTI, nás čeká pokračování. Závody v gymnastice, šplhu a atletice se uskuteční druhý květnový víkend - 8. a 9.května 2010 - v kladenské sokolovně (gymnastika a šplh) a na kladenském sletišti (atletika). Přesný program závodů naleznete v přiložených propozicích. Začátky závodů jsou v 8.00 respektive 8.15, kdy začíná prezence závodníků. Předpokládané ukončení závodů je 15.00 v případě gymnastiky, u atletiky předpokládáme ukončení již ve 13.00. Po ukončení atletické části dojde k vyhlášení celkových výsledků za celý přebor, včetně vyhlášení celkových přeborníků dané kategorie.


Více informací k závodům, naleznete v přiložených propozicích.


Pokud máte problém se zobrazením přiložených souborů, nainstalujte si nejnovější verzi prohlížeče souborů PDF, např. Adobe Reader ze stránek www.adobe.cz

PřílohaVelikost
PDF icon Gymnastika339.57 KB
PDF icon Atletika406.78 KB
Microsoft Office document icon Přihláška86.5 KB

O autorovi

Michal Hrotík

Jednota:

Sokol Kačice

Pár slov:

V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské.  V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Zde můžete vložit Váš komentář. Upozorňujeme, že komntáře, které budou obsahovat nevhodný obsah, vulgarismy a podobně budou odstraněny!
CAPTCHA
Ochrana proti spamu