Jóga a spirální dynamika

Nazdar všem,

Česká obec sokolská a Sdružení učitelů jógy ČR o.s., zvou všechny cvičitele ČOS i širokou veřejnost na jednodenní seminář na téma Jóga a spirální dynamika, který povede certifikovaná lektorka Iyengar-jógy MUDr. Marcela Mikešová (www.iyengar-joga.cz). Seminář se koná v neděli 23.5.2010 od 9.00 v Tyršově domě v Praze - posluchárna T3. Na semináři se bude střídat teorie s praxí a zajisté zbude čas i na diskuzi k dané problematice.

Cvičitelé jógy ČOS jsou zváni také k účasti na jarním shromáždění Sdružení učitelů jógy ČR, spojený s připomínkou 20 let od jeho založení v Praze 3, ZŠ Jeseniova 96, v neděli 25. 4. 2010. Hlavní téma odborného programu „Jóga jako terapie a očista“, lektor Dr. Jiří Čumpelík, Ph.D.

Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

PřílohaVelikost
PDF icon seminář - jóga 115.95 KB

O autorovi

Michal Hrotík

Jednota:

Sokol Kačice

Pár slov:

V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské.  V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Zde můžete vložit Váš komentář. Upozorňujeme, že komntáře, které budou obsahovat nevhodný obsah, vulgarismy a podobně budou odstraněny!
CAPTCHA
Ochrana proti spamu