Nové funkce na našem webuPo menší pracovní přestávce jsme dnes zapracovali pár nových, drobných funkcí do našeho webu. První funkce výrazně zvyšuje komfort tisku stránek, kdy stačí pod článkem (v menu článku) kliknout na odkaz tisk. Druhá funkce je propojení článků se sociální síti Facebook (česky hezky pojmenované Tlamokniha) - odkaz na publikování článku na facebooku je opět dole v menu článku. Další maličkost běžný uživatel nepozná, kdy bylo opraveno odesílání e-mailů přes stránku s kontaktem - e-maily již odchází ve správné HTML podobě.


To jsou dnešní novinky na stránkách. Během několika málo dní proběhne opět aktualizace webu, kdy se nám snad opět povede zapojit nové funkce a opravit některé věci, které v součastné době nefungují úplně dle našich představ, nicméně na funkčnost webu nemají významný vliv.


Velmi očekávanou funkcí bude možnost přispívání přímo uživateli na naše stránky. Tuto funkci dostanou vybraní uživatelé, kteří o toto písemně, respektive e-mailem zažádají. Předpokládaný termín je počátek listopadu, ale nejdříve musíme vyřešit některé bezpečnostní problémy.


AdminTeam


 

O autorovi

Michal Hrotík

Jednota:

Sokol Kačice

Pár slov:

V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské.  V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Zde můžete vložit Váš komentář. Upozorňujeme, že komntáře, které budou obsahovat nevhodný obsah, vulgarismy a podobně budou odstraněny!
CAPTCHA
Ochrana proti spamu