Nový web župy Budečské

Jsou prázdniny a tak to může vypadat, že se v naší župě nic neděje. Opak je pravdou. Velkou akcí, která nás o prázdniny čeká je každoroční Letní dětský tábor, ale o tom se něco dozvíte, až po jeho skončení. Další větší akcí, kterou jsme si dali za úkol je přepracování našeho webu, který dostane nový, modernější kabát a funkce.


Stránky by měly být hotové nejpozději do půlky srpna 2009. Doufáme, že se nám to ale podaří mnohem dříve. Sice již můžete novou verzi stránek vidět, občas se setkáte s výpadky, případně s vypnutým webem. Mějte prosím trpělivost, testovací provoz si tyto stavy vyžaduje.


Nový web, nejen že by měl být hezčí, rychlejší a přehlednější, měl by být také uživatelsky přívětivější. Pro středně zdatného uživatele internetu, by neměl být problém psát články, nebo přidávat fotografie do naší fotogalerie. Navíc se budeme ke všemu snažit vytvořit přehledný návod, případně videonávod.


Doufáme, že se Vám bude náš nový web líbit a že se sem budete často vracet. My se budeme snažit zde zveřejňovat veškeré důležité informace, aby byly přístpné pro všechny členy naší župy.


Prozatím Vám přejeme příjemné prožití prázdnin.


 AdminTeam www.zupabudecska.cz

O autorovi

Admin Tým

Jednota:

jsem členem jiné organizace

Pár slov:

Hlavní administrátorský účet. Pokud je uveden jako autor článku, tak se s největší pravděpodobností jedná o článek, který byl dodán e-mailem, případně byl převzat z jiného zdroje, což je uvedeno v článku.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Zde můžete vložit Váš komentář. Upozorňujeme, že komntáře, které budou obsahovat nevhodný obsah, vulgarismy a podobně budou odstraněny!
CAPTCHA
Ochrana proti spamu