Plavání 2010

Dnes - 6. března 2010 - se konaly závody v plavání, které spadají do přeboru všestrannosti. Jak je již zvykem, závodníci zahájili letošní ročník na plaveckém stadionu v Rakovníku a to v poměrně hojném počtu. Z celkového počtu 85 přihlášených se ke startu dostavilo 74 závodníků a závodnic, které vyslalo celkem šest jednot (Kladno, Slaný, Rakovník, Hnidousy - Motyčín, Stochov Honice a Lány - řazeno dle počtu závodníků). Letos se nám povedlo obsadit skoro všechny kategorie. Prázdné nám zůstaly kategorie žáci III a dorostenci.


I letos měly převahu dívky a ženy, kterých nastoupilo celkem 54, kdežto chlapecké a mužské kategorie obsadilo pouze 20 závodníků. Nejobsazenější kategorií byla letos kategorie žákyně II, ve které startovalo celkem 14 závodnic. Nejpočetnější výpravu vyslala jednota Sokol Kladno a to 32 závodníků.


O bezvadný chod závodů se staralo celkem 14 rozhodčích a pomocníků. Díky dobré práci rozhodčích a vzorné kázni závodníků, se nám podařilo závody odplavat poměrně rychle. Vyhlašování výsledků se odehrálo pouze hodinu po odstartování prvního závodníka.


Při vyhlašování výsledků bylo rozdáno celkem 9 sad medailí. Bohužel závodníci kategorií, ve kterých nebyli alespoň tři startující, odešli pouze s diplomem. Co do zisku medailí byly nejúspěšnější jednoty Sokol Kladno s jedenácti medailemi (6 zlatých, 2 stříbrné a 3 bronzové), Sokol Slaný s osmi kusy (2 zlaté, 3 stříbrné a 3 bronzové).


Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat všem závodníkům, rozhodčím, pomahatelům, doprovodu i rodičům za účast, sportovní výkony, soudcování, pomoc i povzbuzování. Doufám, že další závody v gymnastice a atletice proběhnout v stejně příjemné atmosféře.


V přiloženém souboru naleznete všechny výsledky a statistiky. Pokud máte s jeho otevřením potíže, stáhněte si nejnovější verzi programu Acrobat Reader na stránkách společnosti Adobe.


Michal Hrotík

Náčelník župy Budečské

PřílohaVelikost
PDF icon Plavání - výsledky a statistiky 2010679.91 KB

O autorovi

Michal Hrotík

Jednota:

Sokol Kačice

Pár slov:

V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské.  V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Zde můžete vložit Váš komentář. Upozorňujeme, že komntáře, které budou obsahovat nevhodný obsah, vulgarismy a podobně budou odstraněny!
CAPTCHA
Ochrana proti spamu