Reakce k výboru župy - www stránkyBohužel moje pracovní vytížení mi nedovolilo účastnit se Výboru župy, který se konal dne 5.10.2009. Na tomto výboru se projednávaly i tyto webové stránky. A to kdo je má spravovat, jelikož prý zde "nic není". Dovolte mi tedy, abych se k této situaci vyjádřil zde.


Proto jsem začal sám pracovat na nové verzi webu, která byla spuštěna v srpnu 2009. Přiznávám, že informace obsažené na současných stránkách nejsou úplně ideální ani kompletní. Bohužel i admin webu je normální člověk a tak může uveřejnit jen informace, která má. A to se stalo. Nikomu nebráníme poslat nám informace na adresu, která je na webu uvedena, případně využít kontaktní formulář. Zatím toho využila jen jednota Sokol Lány a tato jednota všem jistě potvrdí, že informace na webu byly aktualizovány do 24 hodin. Ostatně o tom jak to se stránkami bude fungovat jsem hovořil na schůzi cvičitelského sboru, který se konal 5.9.2009. Bohužel účast na srazu byla velice nízká a tudíž se informace do jednot nemohly dostat.


V současném systému, na kterých stránky běží není problém přidat libovolnému uživateli možnost psát vlastní příspěvky. Toto by měl zvládnout každý, kdo zná a ovládá základní práci s PC. Tuto funkci může samozřejmě dostat jen uživatel, který je na našem webu registrovaný. V současné době je registrovaných uživatelů celkem 5. Bohužel nikdo z těch, co tolik touží po administraci webu se zatím nezaregistroval. I to, dle mého názoru, o něčem hovoří.


Pro úplnost dodávám, že na stránkách stále pracujeme. V součastné době, se zpracovává manuál ke stránkám, který vás provede od registrace po přispívání na stránky a popíše veškeré funkce webu. Dále uvádím adresy, na kterých můžete uplatnit připomínky k webu, případě kam můžete zasílat příspěvky na web, nebo žádosti o doplnění informací k vaší jednotě – info@zupabudecska.cz (e-mail je doručen do kanceláře župy, v kopii náčelnictvu) a nebo admin@zupabudecska.cz (e-mail je doručen administrátorům webu).


Každý kdo se chce k tomuto vyjádřit, může tak provést po zaregistrování a přihlášení. Poté se vám po klepnutí na odkaz „přidat komentář“ (dole pod článkem) otevře možnost reagovat k tomuto článku. (tato možnost je u všech článků).


S pozdravem Nazdar!


za AdminTeam Michal Hrotík


 

O autorovi

Michal Hrotík

Jednota:

Sokol Kačice

Pár slov:

V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské.  V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Zde můžete vložit Váš komentář. Upozorňujeme, že komntáře, které budou obsahovat nevhodný obsah, vulgarismy a podobně budou odstraněny!
CAPTCHA
Ochrana proti spamu