Sokolení 2010

Milé sestry, vážení bratři,


Sokolení 2010 klepe na dveře. Letos již čtvrtý ročník. Připojit se může jakákoliv sokolská jednota, sokolské župy, termín akce 13.9. - 26.9. 2010, konkrétní den a čas vybírá jednota. Pro inspiraci posílám postřehy z loňského roku a závěrečnou zprávu. Spolupráci se Světluškou v loňském roce většina jednot vyhodnotila jako negativní - letos se Sokolení ke Světlušce nepřipojí. Tiskoviny (plakáty A4, A3, A2, diplomky a základní sady fittestů) i v letošním roce pořádající jednoty dostanou, budou i ke stažení z webu. (testy již ke stažení jsou - viz http://www.sokol.eu/COS/sokol.nsf/pages/fittesty-EF45 a pro předškoláky )


Rozšiřte řady jednot, které již Sokolení v září pravidelně pořádají - jako představení své činnosti pro nejbližší okolí, jako zábavné odpoledne (i večer) pro celou rodinu.


odkaz na www.sokol.eu: http://www.sokol.eu/COS/sokol.nsf/pages/-A916


Přihlášku prosím vrátit do 31.05.2010.


Sokolení 2010 ZDAR !!!


Věra Vránová

Česká obec sokolská

Újezd 450/40, Tyršův dům

tel.: 257 007 285, 602 848 220

O autorovi

Michal Hrotík

Jednota:

Sokol Kačice

Pár slov:

V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské.  V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Zde můžete vložit Váš komentář. Upozorňujeme, že komntáře, které budou obsahovat nevhodný obsah, vulgarismy a podobně budou odstraněny!
CAPTCHA
Ochrana proti spamu