Turnaj Czech BumBác Ballu - Sokol Malíkovice

Sokolové z Malíkovic připravili ve slánské Sokolovně turnaj v Czech Bumbác Ballu, kterého se zúčastnilo 10 týmů z Malíkovic, Rakovníka, Peruce, Slanýho a Prahy.


Na prvý letošní turnaj v Czech Bumbác Ballu vyrazily z Malíkovic 2 týmy Sokolů. Po osmé hodině se přihlásily u pořadatelů ze Sokola Malíkovice – Marie Hartychové a Moniky Kalinové - týmy hráčů. Aktivní malíkovičtí Sokolové mají svou sokolovnu v přestavbě a tak využili pohostinnosti slánských Bratří a Sester a hlavně starosty Libora Dobnera .Všichni si trochu zatrénovali a na hvizd Maru Vencové nastoupilo 10 týmů k zahájení turnaje. Vylosovali si zařazení do dvou skupin po 5 týmech a již se dle rozpisu začalo hrát.


Již z předchozích turnajů víme, že favority musíme hledat v Malíkovicích a Rakovníku, nováčkem byl Salvoj (rodina z Prahy, otec, matka a dva malí synové). Maligeto Malíkovičtí junioři skončilo na krásném 3. místě, Malčan Malíkovice - na druhém a Rakovničtí Tenisté na 1 místě


Díky finančnímu grantu z Obecního úřadu Malíkovice , Župě Budečské a V. Krausovi z Vklubu Slaný se nám podařilo zajistit poháry, diplomy a sokolské upomínkové předměty. Rovněž sokolové Tomáš a Jitka Charvátových velmi pomohli při zajištění občerstvení pro účastníky i návštěvníky turnaje.
S organizací rozpisů pomohl M. Blažek z Peruce, pískal kdo zrovna nehrál.


Při slavnostním vyhlášení výsledků dostal každý tým malou cenu a diplomy a prvé čtyři týmy si odvezly poháry, medaile. Turnaj proběhl plynule, bez zbytečných přestávek a chyb a všechny týmy si nádherný den ve Slaném užily. A potvrdilo se, že je to nenáročný sport pro všechny generace, vždyť proti sobě nastoupili hráči mladší deseti let proti starším sedmdesátníkům. Ale všichni hráli s vervou, nadšením a s radostí.


Příště se sejdeme 10. dubna v Rakovníku a věříme, že i perucký Sokol opět po roce pozve Bumbácbalisty na podzimní turnaj na Peruc.


Kkonečné pořadí: 1. Tenisté Rakovník

 2. Malčan Malíkovice

 3. Maligeto Malíkovice

 4. Uličníci Peruc

 5. Pepíci Rakovník

 6. Ženy Peruc

 7. Smajlíci Rakovník

 8. Andílci Peruc

 9. Salvoj Praha

 10. Lumpíci Slaný

Marie Venclová


Sokol Malíkovice

O autorovi

Michal Hrotík

Jednota:

Sokol Kačice

Pár slov:

V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské.  V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)

Přidat komentář

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Zde můžete vložit Váš komentář. Upozorňujeme, že komntáře, které budou obsahovat nevhodný obsah, vulgarismy a podobně budou odstraněny!
CAPTCHA
Ochrana proti spamu