Závody v plavání - Rakovník 19. 3. 2022

Včera jsme odstartovali letošní ročník župního přeboru Sokolské všestrannosti 2022 - a to závody v plavání. Po několika letech jsme se vrátili zpět do Rakovníka, kde nás přivítal nově zrekonstruovaný plavecký stadion.

Na závody dorazilo 38 závodníků z celkového počtu 58 přihlášených. Své závodníky vyslalo celkem 5 jednot. Nejsilnější zastoupení měly opět jednoty Kladno a Slaný. Dále své závodníky vyslala jednota Rakovník, Hnidousy-Motyčín a Kačice.

Bohužel nám do větší účasti zasáhly okolnosti spojené s izolací a nemocí koronaviru. I přes menší počet závodníků probíhaly závody ve skvělé atmosféře. Musíme vyzdvihnout naprostou ukázněnost závodníků a skvělou práci rozhodčích a pořadatelů. Prostě vše fungovalo tak, jak mělo. 

Celkem jsme v 9 kategoriích rozdali 21 medailí (Kladno 9ks, Slaný 5 ks, Rakovník 4ks, Kačice 2ks, Hnidousy-Motyčín 1ks).

Kompletní výsledkovou listinu naleznete níže.

PřílohaVelikost
PDF icon Kompletní výsledková listina113.17 KB

O autorovi

Admin Tým

Jednota:

jsem členem jiné organizace

Pár slov:

Hlavní administrátorský účet. Pokud je uveden jako autor článku, tak se s největší pravděpodobností jedná o článek, který byl dodán e-mailem, případně byl převzat z jiného zdroje, což je uvedeno v článku.