2009 – Jiřetín pod Jedlovou – Pod pirátskou vlajkou

2009 – Jiřetín pod Jedlovou – Pod pirátskou vlajkou

Zřejmě název celotáborové hry přilákal letos poprvé na náš tábor větší počet chlapců než děvčat, kteří si také s sebou přivezli patřičné pirátské vybavení! Na táboře jsme vyráběli především pirátské vlajky. Potom už mohly posádky lodí Hispaňola, Šebeka, Barzabela, Port Artur, Krvavá Perla a Hrdlořezy vyrazit na dalekou cestu za pokladem. Kapitáni lodí slavnostně slíbili královně, že najdou a přivezou poklad, aby mohla vyzbrojit vojsko, které mělo chránit Anglii.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Ochrana proti spamu