2011 – Jiřetín pod Jedlovou – Řecko – Země titánů a bohů

2011 – Jiřetín pod Jedlovou – Řecko – Země titánů a bohů

Letos jsme se díky celotáborové hře proměnili v obyvatele pěti antických měst: Soluň, Mykény, Athény, Tiryns a Kilkis. Všichni obyvatelé se sešli na Olympu, kde sídlí bohové a kde také začíná naše celotáborová hra, ale také příběh Persea, lidského syna, ale i syna boha Dia, kterému přišli zástupci všech pěti měst pomoci zachránit krásnou princeznu Andromedu. Zeus požádal bohy, aby obstarali pro jeho syna vhodné zbraně obdařené božskou silou a také pomoc okolních měst.  Perseus chce osvobodit Andromedu, ale neví jak.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Ochrana proti spamu