Seminář Nordic Walking

Seminář o Nordic Walking - tedy "severské chůzi s holemi". Seminář povede certifikovaná instruktorka Nordic Walking Iva Černíková. Na semináři se dozvíte jak NW vznikl, jak ho správně provozovat, k čemu prospívá a jak má vypadat správná skladba vycházky. Součástí semináře je i praktická vycházka v rámci Nordic Walking Tour 2017 - na trase Kladno - Kačice. Startovné pro účastníky semináře je zdarma.

Seminář probíhá ve sborovně tělocvičné jednoty Sokol Kladno. Cena pro členy Sokola je 100,- Kč, pro nečleny 200,- Kč. Cena zahrnuje účast na semináři, studijní materiály a startovné v rámci NW Tour 2017 Kladno - Kačice.

Z důvodu omezené kapacity semináře je nutné zaslat přihlášku. Seminář pořádáme ve spolupráci s Českým klubem nordic walking, který je oddílem spolku SK Outdoor

Datum: 
24. Červen 2017 - 8:30 - 10:30
Místo: 
Sokol Kladno
 
1 Start 2 Complete
Přihláška na seminář
Vyplňte pouze v případě, že jste v předchozím bodě vybrali Ano - jsem člen Sokola
CAPTCHA
Ochrana proti spamu

O autorovi

Michal Hrotík

Jednota:

Sokol Kačice

Pár slov:

V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské.  V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Ochrana proti spamu