Atletické závody předškolních dětí 2017

V sobotu 27. května se ve sportovním areálu Kolečko, v Křivoklátu konaly atletické závody předškolních dětí. Celkem 20 účastníků ze 6 jednot (Hnidousy-Motyčín, Kačice, Kladno, Křivoklát, Slaný a Rakovník) nastoupilo ve 2 kategoriích - mladší (rok na rození 2013 - 2014) a starší (rok narození 2011 - 2012). Naší závodníci a závodnice se utkaly ve třech disciplínách - běh na 40 metrů, hod tenisovým míčkem a skok daleký z místa.

Všichni tyto závody zdárně dokončili a byli odměněni diplomem a medailí. Ti nejlepší dokonce získali medaile dvě. Po závodech se všichni zúčastnili programu, jež byl součástí Křivoklátského sokolení 2017. Všichni tak získali další zajímavé a hodnotné ceny.

Za krásné závody děkujeme všem účastníkům!

PřílohaVelikost
PDF icon Výsledková listina26.35 KB

O autorovi

Admin Tým

Jednota:

jsem členem jiné organizace

Pár slov:

Hlavní administrátorský účet. Pokud je uveden jako autor článku, tak se s největší pravděpodobností jedná o článek, který byl dodán e-mailem, případně byl převzat z jiného zdroje, což je uvedeno v článku.