Hooping! aneb kroužíme obručí v Sokole Rakovník

Ve středu 11.1. 2017 T. J. Sokol Rakovník v Domě Osvěty zahájila již druhý běh kurzu Hoppingu – kroužení obručí.  První kurz proběhl od dubna do června 2016 a těšil se velkému zájmu žen všech věkových kategorií. Poté byl Hopping zařazován jako hodinová cvičení v rámci akcí "Sobota v sokolovně nebo při víkendových akcích.

Kurz má celkem 10 lekcí a probíhá každou středu od 19.30 do 20.30 hod. Na kurz se přihlásilo 19 žen. První lekce byla oslabena o 5 cvičenek  z důvodu onemocnění chřipkou. Během kurzu se účastníci naučí kroužit s obručí a různé triky s obručí- jako chůzi s obručí apod.

Hopping  pomáhá zpevnit ochablé svaly , především na  stehnech, hýždích, břichu a hlubokého stabilizačního systém a přispívá tak ke správnému držení těla a k zeštíhlení v pase.

Za T.J.Sokol Rakovník Bára Ebertová

O autorovi

Admin Tým

Jednota:

jsem členem jiné organizace

Pár slov:

Hlavní administrátorský účet. Pokud je uveden jako autor článku, tak se s největší pravděpodobností jedná o článek, který byl dodán e-mailem, případně byl převzat z jiného zdroje, což je uvedeno v článku.