Jak zůstat FIT ...

Mezinárodní seminář pro cvičitele seniorů

Česká obec Sokolská - Ústřední škola ve spolupráci s Českou asociací Sportu pro všechny pořádá ve dnech 20 - 21. listopadu 2010 seminář Jak zůstat FIT ..., který je připraven ve spolupráci s mezinárodní organizací ISCA, jejímiž šleny jsou ČOS i ČASPOV, v rámci programu SANTÉ, který je zaměřen na seniory.

Jako host vystoupí se svou přenáškou prof. Dr. Herbert Hartmann

Více informací v přiložené pozvánce a programu.

PřílohaVelikost
PDF icon Pozvánka na seminář184.96 KB
PDF icon Program semináře144.84 KB

O autorovi

Michal Hrotík

Jednota:

Sokol Kačice

Pár slov:

V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské.  V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Zde můžete vložit Váš komentář. Upozorňujeme, že komntáře, které budou obsahovat nevhodný obsah, vulgarismy a podobně budou odstraněny!
CAPTCHA
Ochrana proti spamu