Kurz kondičního zdravotního cvičení v Sokole Rakovník

T.J. Sokol Rakovník  zahájila v pondělí  9.1.2017 v Domě Osvěty v Rakovníku  další běh  Kondičně zdravotního cvičení, který má 12 lekcí. Kurz navazuje na cyklus, který probíhal v Domě osvěty od září do prosince 2016. Cvičení je zaměřeno na zpevňování ochablých  a  protahování zkrácených svalů.

Každá lekce  začíná ve svižnějším tempu  zahřátím  těla a zvýšením tepové frekvence a poté se pokračuje  posilovacím cvičením. Při hodinách  jsou využívány také  cvičební pomůcky,   například  posilovací gumy, overbally, klouzavé podložky ( flow toning). Každá cvičenka cvičí dle svých možností a s ohledem na svůj zdravotní stav.

Na kurz je přihlášeno více než 40 cvičenek. První hodinu však  cvičilo jen 30 osob,  účastnice  se omlouvaly z důvodu chřipkové epidemie. Od  4.4. 2017  T. J. Sokol Rakovník plánuje další cyklus kurzu.

 Za T.J. Sokol Rakovník Bára Ebertová

O autorovi

Admin Tým

Jednota:

jsem členem jiné organizace

Pár slov:

Hlavní administrátorský účet. Pokud je uveden jako autor článku, tak se s největší pravděpodobností jedná o článek, který byl dodán e-mailem, případně byl převzat z jiného zdroje, což je uvedeno v článku.