Mažoretky No Limits na 54.Kmochově Kolíně

I letos se mažoretky T.J.Sokol Rakovník No Limits zúčastnily 54.mezinárodního festivalu dechové hudby Kmochův Kolín, který se konal 9. až 11. 6. 2017. V sobotu ráno10.6. jsme se všichni sešli na rakovnickém nádraží v před šestou hodinou ranní. Svá zavazadla jsme naložili do dvou aut, které řídili starosta rakovnického sokola Ing.Josef Helebrant a náčelník Luboš Vyhnánek. Mažoretky v počtu 21, vzdělavatel Ing. Jaromír Kratochvíl, fotografka MUDr. Bára Ebertová a bratr Pavel Pospíšil vyjeli vlakem směr Kolín. Cesta byla bez komplikací. Na kolínském nádraží nás vyzvedl autobus označený mažoretky No Limits Rakovník, který nás dovezl ke Střední ekonomické škole, kde jsme byli ubytováni. Po ubytování jsme se pomalu připravovali na velký průvod městem za doprodvodu dechových kapel. Naše mažoretky doprovázela německá kapela Blasorchestr der Lessingstadt Kamenz. Průvod vedl od Vodního světa Kolín na Karlovo náměstí. Po celé cestě byly chodníky lemovány lidmi a naše mažoretky měly mezi návštěvníky hodně fanoušků. Nedělní ráno část sokolů využila k ranní rozcvičce v místním parku. Po dobrém obědě naše mažoretky předvedly své umění v rámci velké mažoretkové show a na závěr celého festivalu vystoupily společně se všemy mažoretkami a dechovými orchestry v rámci Monsterkoncertu. Za T. J. Sokol Rakovník Bára Ebertová

O autorovi

Barbora Ebertová

Jednota:

Sokol Rakovník