Plavání - župní přebor sokolské všestrannosti 2018

V neděli 22. dubna se na plaveckém stadionu v Kralupech nad Vltavou uskutečnil první z letošních závodů, který je součástí Přeboru sokolské všestrannosti naší župy. Na start plavání se dostavilo celkem 56 závodníků a závodnic z 5 jednot - Sokol Buštěhrad, Sokol Hnidousy-Motyčín, Sokol Kladno, Sokol Rakovník a Sokol Slaný. Závody probíhaly dle plánu to za přispění dobrovolníků jak z řad cvičitelů, tak rodičů, kteří se starali jak o organizaci, tak stanuli na pozici rozhodčích. Důležitým prvkem hladkého průběhu závodů byla i kázeň závodníků, kteří dbali na pokyny organizačního týmu a na pokyny rozhodčích. Opravdu za tento přístup všem děkujeme.

A jak závody dopadly? Nejvíce medailí si odvezla výprava ze Sokola Kladno - 9 kusů cenných kovů. Následovala jednota Sokol Slaný - 7 medailí, závodníci Sokola Hnidousy-Motyčín poté vybojovali 3 medaile a jednoty Sokol Buštěhrad a Sokol Rakovník si domů odvážely po jedné zlaté.

Podrobné výsledky naleznete v přiloženém souboru.

Za poskytnuté fotografie děkujeme autorkám: Sylvě Ničové a Lucii Dandové

PřílohaVelikost
PDF icon Plavání 2018 - Výsledky332.9 KB

O autorovi

Michal Hrotík

Jednota:

Sokol Kačice

Pár slov:

V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské.  V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)