Seminář - Zdravotní tělesná výchova - Vyrovnávací cvičení pro různé věkové skupiny

Komise zdravotní tělesné výchovy OV ČOS nabízím všem zájemcům seminář zdravotní tělesné výchovy s názvem Vyrovnávací cvičení pro různé věkové skupiny, výběr a způsob provedení. Seminář se uskuteční dne 28.listopadu 2009 v Tyršově domě. Tento seminář je z důvodu velkého zájmu opakován již po čtvrté a dle organizátorů naposledy. Kapacita semináře je omezená a o účasti rozhoduje datum přijetí přihlášky.


Více informací o semináři, rámcový program a přihlášku naleznete opět v přiložené pozvánce.

PřílohaVelikost
PDF icon Pozvánka na seminář225.12 KB

O autorovi

Michal Hrotík

Jednota:

Sokol Kačice

Pár slov:

V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské.  V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Zde můžete vložit Váš komentář. Upozorňujeme, že komntáře, které budou obsahovat nevhodný obsah, vulgarismy a podobně budou odstraněny!
CAPTCHA
Ochrana proti spamu