Školení cvičitelů Sokolské Všestrannosti III. - odbornost

V termínu 27. - 28. února 2010 naše župa pořádá v kladenské sokolovně školení cvičitelů Sokolské všestrannosti III. - odbornost. Školení se mohou zúčastnit všichni, kteří mají hotovou základní část školení. Během programu se naučíme pracovat s nářadím, náčiním a hudbou. Procvičíme si zdravotní tělocvik, aerobik, sportovní hry a dojde i na ukázky cvičebních hodin žákyň, žáků a dospělých. Termín přihlášek na školení je do 15.2.2010.


Více informací o školení se dozvíte v přiložené pozvánce. Přiložená je i návratka na školení.

PřílohaVelikost
PDF icon Pozvánka na školení124.2 KB
PDF icon Návratka (přihláška)58.04 KB

O autorovi

Michal Hrotík

Jednota:

Sokol Kačice

Pár slov:

V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské.  V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Zde můžete vložit Váš komentář. Upozorňujeme, že komntáře, které budou obsahovat nevhodný obsah, vulgarismy a podobně budou odstraněny!
CAPTCHA
Ochrana proti spamu