Školení III. třídy - máme nové cvičitele

Jak většina z vás ví, naše župa pořádala školení cvičitelů III. třídy sokolské všestrannosti. Všichni uchazeči, kteří absolvovali jak základní část, tak část odbornou, ukázali při testech, co se naučili. Závěrečné testy proběhly v kladenské sokolovně v neděli 9.5.2010, kam se účastníci kurzu přesunuli z atletických závodů, kde pomáhali s organizací.


Test byl rozdělen na dvě části - část teoretickou, která byla zaměřena na historii Sokola, stavbu hodiny, zdravotní postupy a pomoc, BOZP a pod, a část praktickou, která se skládala názvosloví, metodiky, dopomoci a záchrany při cvičení.


Všech 13 účastníků ze 6 jednot složilo závěrečnou zkoušku na výbornou a proto jim mohlo být předáno osvědčení a vystaven cvičitelský průkaz III. třídy.


Všem cvičitelům gratulujeme k úspěchům a přejeme mnoho štěstí a síly do náročné práce, která je čeká.

O autorovi

Michal Hrotík

Jednota:

Sokol Kačice

Pár slov:

V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské.  V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><b>

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Zde můžete vložit Váš komentář. Upozorňujeme, že komntáře, které budou obsahovat nevhodný obsah, vulgarismy a podobně budou odstraněny!
CAPTCHA
Ochrana proti spamu