Závody v plavání 2017

Dnes, v neděli 9. dubna 2017 se na plaveckém bazénu v Kralupech nad Vltavou konaly plavecké závody, které spadají do župního přeboru sokolské všestrannosti naší župy. Tím byl odstartován letošní ročník přeborů. Na závody bylo přihlášeno celkem 108 závodníků a závodnic z jednot Sokol Buštěhrad, Sokol Dříň, Sokol Hnidousy-Motyčín, Sokol Kačice, Sokol Kladno, Sokol Rakovník a Sokol Slaný. 

Závodů se nakonec zúčastnilo 86 závodníků a závodnic všech věkových kategorií, přičemž nejmladší závodnici byly necelé 3 roky a nejstarším startujícím o 37 let více. Bohužel jeden závodník musel pro zdravotní problémy odstoupit. 

Nejúspěšnější výpravu vyslala jednota Sokol Slaný s celkovým počtem 13 získaných medailí (4 zlaté, 5 stříbrných, 4 bronzové), následovala jednota Sokol Kladno s celkem 9 medailemi (2, 3, 4), Sokol Dříň 4 medaile (3,1,0), Sokol Hnidousy-Motyčín celkem 3 medaile (2,0,1). Jednota Sokol Buštěhrad vybojovala 1 zlatou medaili a Sokol Rakovník 1 bronzovou medaili.

Celkové výsledky naleznete v přiloženém souboru pod fotogalerií.

Děkujeme všem závodníků, rozhodčím a cvičitelům za skvělý průběh závodů.

Fotografie poskytl Kamil Dlouhý, Sokol Buštěhrad. Děkujeme.

PřílohaVelikost
PDF icon Výsledková listina - Plavání 9.4.2017412.05 KB

O autorovi

Michal Hrotík

Jednota:

Sokol Kačice

Pár slov:

V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské.  V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)